logo-002.png

+420 603 508 501

mowis@mowis.cz

Velkokapacitní mokro-suchý vysavač - ATTIX 761-21 XC

Velkokapacitní mokro-suchý vysavač - ATTIX 761-21 XC

ATTIX 7 je ideální volbou pro uživatele, kteří potřebují velkokapacitní a vysoce účinný vysavač s robustním ocelovým podvozkem. Tento model nabízí vysoký sací výkon a nízkou hladinu hluku. ATTIX 7 představuje originální řešení pro profesionální použití a suché i mokré aplikace.

ATTIX 7 je vybaven nádobou o objemu 70 litrů, která umožňuje pracovat po velmi dlouhou dobu bez nutného vyprazdňování nádoby – a pokud je opravdu potřeba odpadní nádobu vyprázdnit, vyklápěcí systém je mimořádně rychlý a pohodlný. Pokud hledáte řešení pro úklid velkého objemu ploch, určitě ho najdete v řadě ATTIX 7.

Provozní náklady jsou sníženy na minimum díky umývatelným filtrům z feecového materiálu. Nízká hladina hluku umožňuje pracovat bez toho, abyste rušili okolí.

Modely s automatickým zapínáním a vypínáním jsou vhodné pro uživatele, kteří používají vysavač spolu s elektrickým ručním nářadím, neboť spuštěním nebo zastavením nástroje, automaticky spustíte či zastavíte i připojený vysavač. K dispozici je také příslušenství Airbox, které plní stejnou funkci při použití pneumatického nářadí.

• Vysoce kvalitní nerezová nádoba se systémem snadného vyprazdňování
• Nízká hladina pracovního hluku v kombinaci s vysokým výkonem
• MultiFit systém pro větší flexibilitu a variabilní použití
• Omyvatelný PET fleece filtr s 99.9 % účinností filtrace
• Prostor pro ukládání příslušenství
• AntiStatic a Softstart systém

Technická specifikace produktu

Technické parametry jednotlivého typu produktu, naleznete v produktovém katalogu po kliknutí na ikonu.

Galerie

Video

Video

Video není k dispozici