logo-002.png

+420 603 508 501

mowis@mowis.cz

Výjimečný a výkonný vysavač - ATTIX 33-2L IC

Výjimečný a výkonný vysavač - ATTIX 33-2L IC

Třída extraktorů prachu ATTIX 33 udává nový standard, co se týče konstrukce a vlastností mokro-suchých vysavačů Nilfisk. S inovativním filtračním systémem, zvýšeným výkonem a robustní konstrukcí, tato řada představuje vynikající řešení pro profesionály, kteří potřebují spolehlivý vysavač. ATTIX 33 přináší vysoký sací výkon, automatické čištění filtru a řadu dalších uživatelských výhod – je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky na práci ve stavebnictví a v nejrůznějších průmyslových odvětvích.

ATTIX 33 M/H nabízí pozoruhodnou úroveň produktivity díky systému automatického čištění filtru InfiniClean™. Tento systém pomocí reverzních pulzů vzduchu zajišťuje nepřetržité čištění filtru během použití a udržuje tak stabilně vysoký sací výkon.

Prostoje v práci jsou sníženy na minimum, neboť odpadní nádobu lze zcela naplnit, aniž by bylo potřeba čistit filtr. Aby bylo zamezeno vysypání prachu během likvidace, je k dispozici několik typů sáčků, které odpovídají specifickým požadavkům na manipulaci s nebezpečným prachem. Také omyvatelný PTFE filtr s dlouhodobou životností a systém duální HEPA filtrace snižují náklady na servis a celkové provozní náklady. Snímač průtoku vzduchu v kombinaci s LED a akustickým varovným systémem monitorují filtr a úroveň průtoku vzduchu a udržují výkon a bezpečnost provozu na té nejvyšší a nejbezpečnější úrovni.

Snadná manipulace a uživatelská přívětivost – také pokud jde o přepravu z jednoho pracoviště na druhé – jsou další hodnotné vlastnosti vysavače ATTIX 33 M / H. Všechny modely nabízejí flexibilní úložná řešení pro nářadí a příslušenství, a tak vše co potřebujete, je vždy po ruce.

• InfiniClean™ automatický systém čištění filtru
• PTFE filtr s dlouhou životností a nepřilnavou membránou s účinností filtrace minimálně 99,9%
• Unikátní systém duální filtrace při doplnění o HEPA filtr
• Nádoba s objemem 30 litrů, s odolnými ocelovými koly a robustním nárazníkem
• MultiFit systém příslušenství umožňuje maximální flexibilitu použití vysavače
• Flexi gumové pásky, box na nářadí a doplňkové ocelové madlo usnadňují skladování a transport
• Doplňkový filtr chladícího vzduchu chrání motor před poškozením
• Filtrační sáček s dlouhou životností snižuje náklady při vysávání objemných nečistot

Technická specifikace produktu

Technické parametry jednotlivého typu produktu, naleznete v produktovém katalogu po kliknutí na ikonu.

Galerie

Video

Video

Video není k dispozici