logo-002.png

+420 603 508 501

mowis@mowis.cz

Tichý a mobilní průmyslový vysavač pro mokro-suché vysávání - ATTIX 30-01 PC

Tichý a mobilní průmyslový vysavač pro mokro-suché vysávání - ATTIX 30-01 PC

ATTIX 30 reprezentuje řadu kompaktních a výkon­ných vysavačů pro mokré a suché vysávání, která je perfektním řešením pro řemeslníky, kteří jsou často na cestách. Ergonomický design a nízká hladina hluku představují významnou uživatelskou výhodu, která umožňuje delší pracovní nasazení.

S vysavači řady ATTIX 30 lze vysávat jak suché tak i mokré nečistoty. Všechny modely řady ATTIX 30 jsou vybaveny účinnými omyvatelnými lamelovými filtry z materiálu PET fleece. Modely s označením PC jsou vybaveny polo-automatickým systémem čištění filtru Push&Clean. Nejvyšší třída vysavačů ATTIX 30 s označením XC je vybavena plně automatickým systémem čištění fitru Xtreme Clean, který čistí filtr během užívání.

Díky obsáhlé nabídce variant můžete volit mezi verzemi bez zásuvky pro připojení elektrického zařízení (modely -01), se standardní zásuvkou pro připojení elektrického zařízení (modely -11) a modely, osazenými zásuvkou se spínací automatikou (modely -21). Toto provedení umožňuje, kromě klasického vysávání, také přepnutí do režimu, v němž Váš vysavač zapínáte a vypínáte připojeným elektrickým nářadím.

• Kompaktní rozměry
• Suché a mokré vysávání
• Nádoba na odpad o maximální kapacitě 30 litrů
• Lamelové filtry z materiálu PET fleece
• Systém polo-automatického čištění filtru Push&Clean (modely PC)
• Zásuvka 230V pro připojení el. nářadí (modely -11)
• Zásuvka 230V pro připojení el. nářadí s automatickým spínáním (modely -21)

Technická specifikace produktu

Technické parametry jednotlivého typu produktu, naleznete v produktovém katalogu po kliknutí na ikonu.

Galerie

Video

Video

Video není k dispozici