logo-002.png

+420 603 508 501

mowis@mowis.cz

Jednodotykové ovládání snižuje provozní náklady - SWEEPER SW4000 B

Jednodotykové ovládání snižuje provozní náklady - SWEEPER SW4000 B

SW4000 je sedadlový zametač se zvýšeným vyklápěním a maximálním výkonem, na který se můžete spolehnout. Tento zametací stroj minimalizuje prostoje a provozní náklady, a proto představuje skvělou volbu pro průmyslové obory, sklady, distribuční centra, školy, nákupní centra, parkoviště, sportovní centra, recyklační a odpadní dvory, vícepodlažní parkoviště atd. Zametač je vhodný pro zametání uvnitř i venku v závislosti na zvoleném zdroji pohonu – baterie, LPG nebo benzín.

OneTouch™ jednodotykové ovládání je jednou z klíčových vlastností, která zjednodušuje, zlevňuje a dělá provoz SW4000 bezpečným. S tímto systémem jsou všechny funkce – hlavní kartáč, boční kartáče, sací turbína a volitelný DustGuard™ skrápěcí systém aktivovány a deaktivovány souběžně, tak aby sání či kartáče zbytečně neběžely, pokud zrovna zametač stojí. Boční kartáče nemají žádné řemeny, které by bylo možné protrhnout či potřeba měnit, což dlouhodobě snižuje celkové provozní náklady.

Výměna kartáčů a filtru je jednoduchá, není k ní potřeba žádného ručního nářadí, snadný přístup ke všem důležitým částem stroje navíc umožňuje rychlou a nekomplikovanou údržbu. Hydraulický zásobník lze snadno zavírat z pozice obsluhy. Sedadlo je nastavitelné, nasedat je možné z obou stran a díky jeho zvýšené poloze má obsluha skvělý výhled na pracovní plochu a oba kartáče. SW4000 je sice drsný vůči špíně, ale šetrný k životnímu prostředí.

• OneTouch™ jednodotykové tlačítko zajišťuje snadné ovládání, neboť všechny funkce SW4000 – hlavní a boční kartáče, sací turbína a volitelný DustGuard™ skrápěcí režim jsou aktivovány a deaktivovány souběžně jediným stiskem
• Boční kartáče na pružinách odskočí při nárazu, což chrání stroj před poškozením
• Volitelný skrápěcí DustGuard™ režim umožňuje bezprašné zametání
• Zvýšené hydraulické vyklápění zásobníku na nečistoty umožňuje rychlé vyprázdnění a zaručuje bezpečnou obsluhu
• Všechny systémy jsou kontrolovány plynovým pedálem, který šetří energii a kartáče – všechny pohyblivé části jsou napájeny elektrickým motorem, který spotřebovává energii jen pokud je v provozu
• Sedadlo obsluhy je snadno přístupné a nastavitelné
• Zásobník na nečistoty je ovládán z pozice obsluhy

Technická specifikace produktu

Technické parametry jednotlivého typu produktu, naleznete v produktovém katalogu po kliknutí na ikonu.

Galerie

Video

Video

Video není k dispozici