home page ]


Firma MOWIS vznikla v roce 1992. Od počátku je autorizovaným prodejcem a servisem kompletního sortimentu výrobků firmy WAP – čisticí a úklidová technika, později WAP ALTO group a v současnosti Nilfisk. Zárukou spolehlivosti naší práce jsou dlouholeté zkušenosti našich obchodníků i servisních techniků, kteří jsou pravidelně proškolováni výrobní firmou. Mimo kompletní sortiment výrobků nabízíme i veškeré příslušenství, náhradní díly a čisticí prostředky. Zakoupený výrobek v případě potřeby instalujeme u zákazníka, včetně zaškolení obsluhy. V oblasti servisu nabízíme záruční i pozáruční servis jak ve vlastním servisním středisku, tak i přímo u zákazníka. Servis provádíme v krátkých lhůtách. V případě dlouhodobější opravy můžeme zákazníkům poskytnout náhradní stroj.

Krédem firmy MOWIS je nabídka kvalitních výrobků v oblasti mycí, čisticí a úklidové techniky a jejich servis po celou dobu jejich životnosti.

Jsme připraveni každému zákazníkovi nabídnout vhodné řešení jeho požadavků na čistění nebo úklid včetně dodávek drobných  home page úklidových, čisticích a hygienických prostředků jako jsou:

úklidové vozíky

mopy

stěrky

hadry

kbelíky

hygienický program Törk

chemické čisticí prostředky


home page ]