logo-002.png

+420 603 508 501

mowis@mowis.cz

Produkty

Čisticí chemie a rozprašovače

Seznamte se s kompletním přehledem Nilfisk profesionální čisticí chemie a rozprašovačů.

011-1.png

Čisticí chemie pro automobily

Naše řada čisticích prostředků pro automobily nabízí širokou škálu přípravků k péči o soukromé nebo komerční automobily. Tvoří ji pěnivé a nepěnivé šampóny na automobily, čističe ráfků, vysoušecí přípravky a vosky.
01-19.png

Čisticí chemie na podlahy

Čisticí prostředky z naší řady pro podlahy Vám pomohou s čištěním nejrůznějších povrchů. Používají se při každodenním mytí podlah v hotelech, restauracích, showroomech, kancelářských budovách, supermarketech, nebo k odstranění povlaků a nánosů v případě silného znečištění.
01-20.png

Povrchová čisticí chemie

Naše řada čisticích prostředků povrchy vám pomůže při čištění pracovních povrchů v komerčních a průmyslových prostorách a pomáhá čistit strojní zařízení. Tato řada, která se hodí pro obchod, průmysl a automobilové odvětví, obsahuje neutrální nebo zásadité čisticí prostředky, které účinně odstraňují maziva, oleje a tuky a také menší nečistoty.
01-21.png

Čisticí chemie na textil

Tekutý, mírně pěnivý čisticí prostředek určený k odstraňování mastnoty, nečistot, prachu a proteinových skvrn z textilních a tvrdých povrchů.
01-22.png

Dezinfekční chemie

Tekutý, alkalický prostředek, který v jednom kroku čistí a dezinfikuje. DES 3000 zabíjí bakterie, houby a inaktivuje mnoho virů.