MOWIS - Ing. Marie Hnaníčková
Domů
O firmě
Produkty
Servis
Kontakt
Produkty

» Vysokotlaké stroje Nilfisk

Vysokotlaké čistící a úklidové stroje Wap, Nilfisk (vapky) pro profesionální použití. Výkonné, spolehlivé, šetrné a mnohostranně použitelné, vyvinuté pro kvalitní použití bez kompromisů. Pro všechny Vaše požadavky na čištění to pravé řešení.

» Vysavače Nilfisk

Profesionální vysavače Wap, Nilfisk jsou kompaktní, robustní, s nízkou hladinou hluku. Profesionální perfektní sání: výkon - bezpečnost - komfort. Cyklónový princip pro lepší naplnění nádoby. Jedním slovem, na každou výzvu to pravé řešení.

» Stroje na čištění podlah Nilfisk

Wap ALTO zametací, drhnoucí a leštící stroje jsou vhodné pro profesionální použiti na vnější i vnitřní plochy. Komfortní a ergonomické provedení - efektivní a jednoduché ovládání.

» Stroje pro dům a zahradu

S čistícími a úklidovými stroji pro dům a zahradu od Wap, Nilfisk ALTO vyřešíte i ty nejobtížnější případy čištění jednoduše, pohodlně a šetrně. Udržujte hodnotu Vašeho majetku díky čistotě a péči.

» Čistící prostředky

Praktická řešení pro všechny potřeby čištění a optimální ochrana čistících strojů proti poškození čistícími prostředky. Široká řada čistících prostředků na údržbu zařízení pro prakticky všechny oblasti použití.

» Úklidové vozíky

Pro snadnější, rychlejší a pohodlnější úklid. Lze nakombinovat ideální úklidový vozík přímo na míru.

» Úklidové pomůcky

Mopy, stěrky, teleskopické tyče, hadříky, rohože, kbelíky, pady a další prostředky pro snadné čištění a úklid.

» Hygienické programy

Zásobníky na mýdlo, toaletní papír, papírové ručníky. Osoušeče rukou. Odpadní pytle a sáčky.

» AKCE

|    Domů     |    O firmě     |    Produkty     |    Servis     |    Kontakt     |    Editace    |